درباره ما

 

مرجع تخصصی بررسی و فروش سیستم های

 

امنیتی، نظارتی و مخابراتی


شــرکت آرمان گستر مردمک شرق 

 
(ایپاس کالا) با هدف ارائه خدمــات به صورت EPC (مهنــدسی، تـأمین تجهیـزات و اجرا)، همچنین سرویس و نگهداری و آموزش در کلیه زمینـه های سیستمهـای امنیتی و مخابراتی شامل: اعلام و اطفاء حریق اتوماتیک، سیستمهای نظارتی- دوربین مداربسته و همچنین کنترل و مدیریت هوشمند ساختمان و انرژی (EMS , BMS) در سال 1386 تاسیس گردیده است.
این شرکت با اخذ نمایندگی برند های معتبر و با رزومه قوی موفق گردید پروژه های بزرگ و معتبری را با موفقیت به انجام رساند شرح مختصری از برندهای تحت نمایندگی و رزومه آنها در ادامه به حضور ارائه می گردد.
بهـره‌منـدی از کادر فنی - مهندسی و متخصصین مجرب، استفـاده از تکنولـوژیهای نوین، رعـایت بـالاترین استانداردهـای بین‌المللی مـرتبط و همچنین برخورداری از نمایندگی ها و پشتیبانی تولیدکنندگان معتبر جهانی در زمینه تامین تجهیزات همواره نقطه قوت و دیدگاه اصلی این شرکت می‌باشند.
خط مشی سیستم مدیریت منطبق با الزامات استانداردهای مدیریت کیفیت تدوین شده و نمودار سازمانی و طبقه بندی وظایف پرسنل و همچنین جهت گیری های مدیریتی با توجه به خواسته های مشتریان و طرفهای ذینفع، سبب حصول اطمینان خاطر مدیریت شرکت از تطابق خدمات ارائه شده به مشتریان بر اساس استاندارد های مورد قبول مهندسی، قراردادی، ایمنی، بهداشت حرفه ای و زیست محیطی (HSE) در طراحی، تامین تجهیزات، اجرا و نظارت بر پروژه ها می باشد.
موارد فوق موجب شده است تا بتوانیم نیازهای پروژه های مختلف با کاربرد های مسکونی، اداری، تجاری، پاساژها، برج ها، هتل ها، واحدهای صنعتی،کارخانجات،بانک ها، نیروگاه ها و ... را به بهترین وجه و با رعایت بالاترین استانداردها پاسخگو باشیم.
 

فعالیت های شرکت:

💠 دوربین های مداربسته هوشمند

💠 شبکه های کامپیوتری در بستر کابل های فیبر- مسی و وایرلس

💠 راه اندازی اینترنت اکانتینگ و هات اسپات ویژه هتل ها و مجتمع ها

💠 مراکز مخابراتی دیجیتال و آنالوگ

💠 فروش و آموزش پهباد و کواد کوپتر با مجوز های قانونی 


 

برندهای تحت نمایندگی شرکت:

 

تجهیزات مداربسته برند ایرانی

IP - AHD 

 

تجهیزات مداربسته ساخت تایوان

IP - TVI

 

 

تجهیزات مداربسته ساخت ایران

پروانه بهره برداری وزارت صنایع و معادن

(167517/100)

IP - AHD - CVI - TVI


 

 

 

ایپاس کالا