استارلایت(Starlight ) چیست؟

1401/05/18 تعداد بازدید: 1380
print
  • linkedin
  • google plus
  • facebook
  • twitter
استارلایت(Starlight ) چیست؟

دوربین های استارلایت، از نورهای طبیعی حتی در شرایط نور کم که از سایر اشیاء ساطع می شود استفاده می کنند و تصاویر را با کیفیت بالا و به صورت رنگی در شب ارسال می کنند.

Starlight


بهتر است قبل انکه به توضیحاتی در خصوص استار لایت بپردازیم تفاوت آن با IR را شرح دهیم تا به درک بهتری از تعریف استارلایت برسیم.
دوربین‌های مداربسته استار لایت از لحاظ وضوح تصویر و کیفیت تصویر ، از دوربین‌های معمولی که فقط دارای IRهستند به مراتب بهتر هستند. به طوری که در دوربین‌های استار لایت حتی در شرایط کم نور که سایر دوربین‌ها مجبورند چراغ‌های IRخود را روشن کنند ، تصاویر جامع تر و بهتری را فراهم می‌کنند.
دلیل این امر این است که دوربین‌های استار لایت می‌توانند از نور طبیعی بیشترین استفاده را برای تولید تصاویر با استفاده از سنسورهای پیشرفته داشته باشند. بنابراین می‌توان گفت استار لایت به عنوان نسخه روشن‌تر و پیشرفته‌تر دوربین‌های دید در شب
IRهستند بنابراین شما می‌توانید دوربین‌های استارلایت را به عنوان یک دوربین دید عالی در شب انتخاب کنید.

 

خصوصیات دوربین‌های استارلایت :

1- دوربین‌های امنیتی Starlightوضوح بهتری دارند.
دقیقاً همانطور که اشاره کردیم ، دوربین‌های استار لایت دارای سنسور فوق العاده حساس و لنزهای خاص برای دید در شب با وضوح بالا هستند.
این بدان معناست که شما قادر خواهید بود به طور واضح در روز و شب شماره‌های پلاک خودرو ، چهره افراد و جزئیات را مشاهده کنید ، در حالیکه سایر دوربین‌ها در شناسایی هرگونه جزئیات ناتوان هستند.
توجه داشته باشید که دوربین‌های استارلایت در شرایط روشنایی بسیار کم به طور خودکار به حالت سیاه و سفید تغییر می‌کنند. در واقع تصاویر در شب، چه سیاه و سفید باشد و چه رنگی ، اهمیت چندانی برای دوربین هوشمند جهت شناسایی دقیق ندارد.

2-همانطور که گفته شد در مقایسه با دوربین‌های IRکه به انعکاس نور مادون قرمز متکی هستند تا تصاویر را تولید کنند ، دوربین‌های استارلایت از نورهای طبیعی حتی در شرایط نور کم که از سایر اشیاء ساطع می‌شود استفاده می‌کنند.
در خصوص هزینه‌ها ، دوربین‌های امنیتی
Starlightهزینه ی آنچنانی برای شما ندارند.

 

 

نظرات:

loader