استارلایت(Starlight ) چیست؟

1401/05/18 تعداد بازدید: 550
print
  • linkedin
  • google plus
  • facebook
  • twitter
استارلایت(Starlight ) چیست؟

Starlight


بهتر است قبل انکه به توضیحاتی در خصوص استار لایت بپردازیم تفاوت آن با IR را شرح دهیم تا به درک بهتری از تعریف استارلایت برسیم.
دوربینهای مدار بسته استار لایت از لحاظ وضوح تصویر و کیفیت تصویر ، از دوربینهای معمولی که فقط دارای IRهستند به مراتب بهتر هستند. به طوری که در دوربین های استار لایت حتی در شرایط کم نور که سایر دوربینها مجبورند چراغهای IRخود را روشن کنند ، تصاویر جامع تر و بهتری را فراهم می کنند.
دلیل این امر این است که دوربین های استار لایت می توانند از نور طبیعی بیشترین استفاده را برای تولید تصاویر با استفاده از سنسورهای پیشرفته داشته باشند. بنابراین میتوان گفت استار لایت به عنوان نسخه روشن تر و پیشرفته تر دوربینهای دید در شب
IRهستند بنابراین شما می توانید دوربین های استار لایت را به عنوان یک دوربین دید عالی در شب انتخاب کنید.

 

خصوصیات دوربین های استار لایت :

1- دوربین های امنیتی Starlightوضوح بهتری دارند.
دقیقاً همانطور که اشاره کردیم ، دوربین های استار لایت دارای سنسور فوق العاده حساس و لنزهای خاص برای دید در شب با وضوح بالا هستند.
این بدان معناست که شما قادر خواهید بود به طور واضح در روز و شب شماره های پلاک خودرو ، چهره افراد و جزئیات را مشاهده کنید ، در حالیکه سایر دوربین ها در شناسایی هرگونه جزئیات ناتوان هستند.
توجه داشته باشید که دوربین های استار لایت در شرایط روشنایی بسیار کم به طور خودکار به حالت سیاه و سفید تغییر می کنند. در واقع تصاویر در شب، چه سیاه و سفید باشد و چه رنگی ، اهمیت چندانی برای دوربین هوشمند جهت شناسایی دقیق ندارد.

2همانطور که گفته شد در مقایسه با دوربین های IRکه به انعکاس نور مادون قرمز متکی هستند تا تصاویر را تولید کنند ، دوربین های استار لایت از نورهای طبیعی حتی در شرایط نور کم که از سایر اشیاء ساطع می شود استفاده می کنند.
در خصوص هزینه ها ، دوربین های امنیتی
Starlightهزینه ی آنچنانی برای شما ندارند.

 

 

نظرات:

loader